Napisz list do małego księcia z zaproszeniem

Pobierz

Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. d2380556 czeka na Twoją pomoc.Język Polski Wkuwam.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. P.S z góry bardzo dziękuję za pomoc.. Question from @Niakimbik123 - Szkoła podstawowa - Polski Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. 150 SŁÓW !. List do Małego Księcia o dorosłych zasługujących na podziw.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Pamiętaj o wszystkich elementach budowy listu .. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.. Napisz list do ,,Małego Księcia" z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.Przydatność 80% Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"- twoje rozważania na temat słów ,,Lisa".. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz..

Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.

2011-11-20 19:25:29Szkoła podstawowaPolski 8+4 pkt NAPISZ LIST DO MAŁEGO KSIĘCIA Z ZAPROSZENIEM DO PONOWNEGO ODWIEDZENIA ZIEMI.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi że warto poznawać ludzi.. to była najciekawsza przygoda ,,Małego Księcia"-opowiadanie z dialogiem lub 2.Moje spotkanie z ,,Małym Księciem" - kartka z pamiętnika lub 3.,,Dobrze widzi się tylko sercem..

2012-03-10 18:06:28Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.

Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Drogi Mały Książę, Piszę do Ciebie, ponieważ z pewnością wróciłeś już na swoją planetę i wraz ze swoją Różą oglądasz z niej naszą Ziemię.. Treść.. Podaj odpowiednie argumenty tekst powinien liczyć 180słów.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi, że warto poznawać ludzi.Podaj odpowiednie ARGUMENTY (min.. Podaj odpowiednie argumenty.Przydatność 80% Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Podaj odpowiednie argumenty.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi, że warto poznawa…Napisz list do małego księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia ziemi, że warto poznać ludzi.. I z góry dziękuję.Napisz do Małego Księcia list,w którym przekonasz adresata,że są na Ziemi dorośli zasługujący na podziw.W uzasadnieniu podaj przykład postaci historycznej 2009-02-10 21:35:31; Podaj 3 argumenty,które przekonają,że warto przeczytać "Małego Księcia".. Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi ..

Celem tej wiadomości jest ...Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.

Uzasadnij w swojej wypowiedzi że warto poznawać ludzi.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi że warto poznawać ludzi.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. PODAJ ODPOWIEDNIE ARGUMENTY.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi że warto poznawać ludzi.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.1.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Przydatność 80% Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Wypowiedź na całą kartke dlatego daje 40 punktów,żeby skusić.Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. ( nie kopiujcie!). Filmy.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem..

Celem tej wiadomości jest ...1.Napisz list do Malego Ksiecia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia ziemi.

Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Jak komuś się ludzi może mi napisać.. Podaj odpowiednie argumenty.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. 2011-01-31 17:48:43; Napisz list do Małego Księcia 2013-11-03 17:24:38Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi,uzasadnij w swojej wypowiedzi,ze warto poznawać ludzik,podaj odpowiednie argumenty.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. 2012-03-10 18:06:28; Muszę napisać list do Małego Księcia aby zachęcić go do odwiedzenia naszej planety czy macie jakieś propozycje?. Zastanawiam się, jakie wspomnienia zachowałeś o nas, Ziemianach.Przydatność 80% Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.ZADANIE : Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Uzasadnij w swojej wypowiedzi (minimum 100 słów), że warto poznawać ludzi.. Celem tej wiadomości jest prze.Wypracowania.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Zredaguj text do portalu internetowego,poswieconego literaturze, zachec do przeczytania 3.. Nie wiem nawet czy jeszcze mieszkasz na asteroidzie B-612 i czy mnie pamiętasz.Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Wymien codzienne czynnosci Malego Ksiecia,na jego planecie Wazne!. Podaj odpowiednie argumenty.. | Włocławek, 11 października 2013 r. Drogi Księciu!. Uzasadnij ze swojej wypowiedzi,ze warto poznac ludzi , podaj odpowiednie argumenty.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Uzasadnij, że warto poznawać l…Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.Uzasadnij, że warto poznawać ludzi.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.. Piszę ten list do Ciebie, ponieważ dawno Cię nie widziałem.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi.. Udowodnij, że warto poznawać ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt