Przysięga odcinek 430 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Z naszych wyliczeń .przysięga odc 237 streszczenie szczegółowe przysięga 237 streszczenie szczegółowe przysięga 237 Koncepcja pobierania programów telewizyjnych z Internetu jest wciąż stosunkowo nową koncepcją.TVRadar.pl - mecze na żywo, streszczenia odcinków - Streszczenie odcinków, mecze na żywoTVRadar.pl - mecze na żywo, streszczenia odcinków - Streszczenie odcinków, mecze na żywoTVRadar.pl - mecze na żywo, streszczenia odcinków - Streszczenie odcinków, mecze na żywoWięzień Miłości 514 to ostatni odcinek.. Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. Elif 998, 999, 1000 streszczenie po polsku.. "Przykro mi, że dowiedziałaś się tego ode mnie".Kemal zgadza się poślubić Kumru!. Widzów czeka ponad 300 odcinków!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. W najnowszym epizodzie Reyhan odchodzi.. Cze 9, 2021.. - "Co jeśli powie wszystko Feride?. Okazuje się, że Feride porwała mafia.. W tym momencie do kuchni wchodzi Feride.. 431: Kemal przyjeżdża na miejsce spotkania z Kumru.. Siada obok niej na ławce.. Kobieta ma na głowie założony opatrunek po tym, jak została uderzona kamieniem przez jedną z mieszkanek wioski.Zawsze o tej porze…".. Feride trafia do szpitala.Odcinek 489.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.. Odcinki VOD.Początkowo Przysięga miała zakończyć się po emisji 103 odcinków..

"Przysięga", odcinek 430: Streszczenie epizodu.

Matka odkrywa mroczne działania Kumru.. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Songul próbuje skompromitować Melike przed Hikmetem.. Emir wciąż wspomina ukochaną.. Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków Więzień miłości 512 streszczenie Więzień miłości" odc ostatni streszczenie szczegółowe: Peker godzi się na rozwód z Selin i .Elif odc.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. "Ten przeklęty Resit!". Emir odnajduje dziewczynę, która podczas szamotaniny zabija napastnika.Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Chce, by matka chłopaka myślała, że .429. odcinek Więźnia miłości będzie można obejrzeć w czwartek - 12 listopada.. Całość potrwa około 45 minut.Streszczenie 170. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Koraj dowiaduje się, że firmowe dokumenty przekazała konkurencji OzgeStreszczenie 467. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco: Asja nie dogaduje się z Żulide.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się .Nagle jeden z powalonych na ziemię drabów podnosi się i próbuje zaatakować Emira..

474 streszczenie szczegółowe.

Postanawia wyprowadzić się z domu Narin, by powstrzymać jej siostrę.MichalJankowskiKwi 29, 20200.. Songul wchodzi do swojego pokoju.. Odc.. 387, 388, 389, 390, 391 streszczenia.. Znajduje w kieszeni anonimowy list z ostrzeżenie.Więzień miłości odc.. Najnowsze posty.. Syn Hikmeta po raz kolejny obezwładnia przeciwnika.. Kylycz zabiera Alego do warsztatu.. Sabah wyznaje Keremowi miłość.. Nie jest jednak w stanie upilnować drugiego z oprychów, który zabiera swój telefon, wybiega z magazynu i odjeżdża samochodem.Kemal zabiera ją do Berlina, gdzie przejdzie badania pod okiem specjalisty.. Odcinki można oglądać na TVP 2, a powtórki w internecie na TVP VOD.. Intrygantka zacznie realizować kolejny podły plan i nie da nowożeńcom o sobie zapomnieć!1 czerwca 2021 Turkweb.pl.. - "Dziękuję, że zadzwoniłeś do mnie i przyjechałeś".. - rozkazuje Songul, czując się już panią rezydencji.. Od teraz śniadanie ma być gotowe dokładnie o tym czasie!". "Przysięga" odcinek 489.. Streszczenie.. Zobacz streszczenie szczegółowe po polsku.. 515, 516 nie zostanie wyemitowany.. Kumru odwiedza matka.. Emir idzie do ojca Feride, który w końcu wyznaje mu prawdę o tym, że sprzedał córkę.. Patrzy na zmieszanych Sefera i Melike, następnie kieruje wzrok na bratową i mówi: "Chodź ze mną".Przysięga odc.. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji […]Streszczenie 182. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej..

Przysięga odcinek 430: Kumru ucieka z domu!

Emir odzyskuje syna.. Poznaliśmy więc….. Kerem poważnie rozmawia z Sabah.. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 2 o godzinie 17:10.. "Czuję się taka samotna, taka bezradna" - mówi dziewczyna.. Streszczenie 430. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru dowiaduje się, że to ona jest chora, nie jej siostra.Przysięga odcinek 430.. Chce si.. Telewizja Polska przedłużyła turecką telenowelę o kolejne 200.. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Kilka dni temu rząd wyraził zgodę na wznowienie pod koniec maja rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga Przysięga 492 streszczenie odcinka.. Chce skoczyć z balkonu!. [Streszczenie + Zdjęcia] 430: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. W porę ostrzega go chłopiec, który go tutaj przyprowadził.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.. Co jeśli się dowie, że nie wykorzystałam tych pięciuset tysięcy na leczenie jej brata?. [Streszczenie + Zdjęcia] 437: Akcja odcinka rozpoczyna się przed szpitalem.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP..

Streszczenie szczegółowe.

W najnowszym epizodzie Reyhan cierpi w samotności.. - grzmi kobieta.. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien .Więzień miłości odc.. Jest tym bardzo wzruszony.. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 493, 494, 495, 496 i kolejnych.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Kumru przeprosiła za wszystkie krzywdy, ale tak naprawdę to nie może znieść, że Narin i Kemal biorą ślub i w końcu będą mogli żyć szczęśliwie.. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Streszczenie odcinka [10.07.2020] redakcja 5 lipca 2020, 19:41Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. Songul i Hikmet siedzą na ławce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt