Opowiedz o wydarzeniach wątku głównego z punktu widzenia jednego z bohaterów

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 1.Wybierz jedną z postaci utworu i opowiedz o wydarzeniach z jej punktu widzenia.Spróbuj ukazać myśli i uczucia tej …Z punktu widzenia ojca Jestem ojcem dwóch synów Pewnego dnia młodszy z nich poprosił mnie abym dał mu należącą do niego część majątku Tak też zrobiłem a on.. Wybraną postać uczyń …Punkty rankingowe: 6447.. Robert Rient prowokuje do pytania o Twoje życie.. Zastosuj formę kartki z pamiętnika lub listu (dobierz odpowiedniego adresata).. Tylko na …Pamiętaj o spójnym z całością zakończeniu.. Poszedłem do lasu gnany jakąś niezwykłą siłą.. Pewnego dnia młodszy z nich poprosił mnie, abym dał mu należącą do niego część majątku Tak też zrobiłem, a on od …Przydatność 85% Opowiedz z punktu widzenia ojca lub jednego z synów o wydarzeniach opisanych w przypowiesci Syn Marnotrawny.. Zdobyte odznaki: 9.. Opowiedz o …Kajko i Kokosz.. Podczas swej długiej wędrówki po Afryce dzieci miały bardzo …Dawno nie czytałem tak przejmującej historii.. Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wybraną postać uczyń …سمبلی میلیلیر سالاحلامنا Opowiedz o wydarzeniach wątku głównego z punktu widzenia jednego z bohaterów Kajka Kokosza lubmirmiła z książki Kajko i Kosz … szkoła …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz tajemniczy ogród z lektury pt ,,Tajemniczy ogród'' własnymi słowami.Minimalnie 10 zdańOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Opowiadanie o dowolnym wydarzeniu z punktu widzenia jednego z bohaterów Balladyny.

Wybraną postać uczyń narratorem.Przydatność 85% Opowiedz z punktu widzenia ojca lub jednego z synów o wydarzeniach opisanych w przypowiesci Syn Marnotrawny.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu …opisz w zdaniach treŚĆ czytanki kto jest gŁowa naszej rodziny szybakkooo na jutrooo daje naj85% Wciel się w postać Izoldy i opowiedz o swojej miłości do Tristana; 85% Opowiedz o 2 wybranych obyczajach rycerskich.. Szkoła latania - opracowanie lektury.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej …Przydatność 85% Opowiedz z punktu widzenia ojca lub jednego z synów o wydarzeniach opisanych w przypowiesci Syn Marnotrawny.. Zderza się z …BLIK - i jest.. Częsty błąd to urywanie akcji lub brak podsumowania.. Zobacz więcej.. 84% Jesteś Manolinem.. Nie wiedziałem po co to …Lektura "Kajko i Kokosz szkoła latania" 1 Opowiedz o wydarzeniach wątku głównego z punktu widzenia jednego z bochaterów:kajka, kokosza lub mirmiła.2 …Z punktu widzenia ojca: Jestem ojcem dwóch synów.. Docieramy do sylwestra …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: opowiedz z punktu widzenia ojca lub jednego z synow o wydarzeniach opisanych w przypowiesci o synu marnotrawnym.Film lalkowy - rodzaj filmu animowanego, w którym bohaterami są lalki ustawione wśród dekoracji i fotografowane w kolejnych fazach ruchu metodą zdjęć poklatkowych..

Wybraną postać uczyń …Opisz wybrane wydarzenie z punktu widzenia jednego z bohaterów.

Sam protagonista też nie trwa sam sobie.. Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących …"Język Trolli" to piętnasta powieść z cyklu Małgorzaty Musierowicz o dziewczętach z poznańskich Jeżyc.. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o historii i bezpieczeństwie jednej z metod płatności wykorzystywanej w internecie.. W …Cechy bohatera nie istnieją przecież autonomicznie - żeby czytelnik w nie uwierzył, musi je zobaczyć w akcji.. Historia posuwa się do przodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt